داستان فریچاپ از کجا شروع شد!

در آبان سال ۱۳۹۵، در مجموعه ای نوپا  در حوزه طراحی های صنعتی، تبلیغاتی و هنری به عنوان عکاس و گرافیست مشغول به فعالیت بودم. ما نیاز داشتیم تا عکس ها و طراحی های خود را با کیفیتی ایده آل و قیمتی واقعی چاپ نمائیم .  بعد از چند ماه جستجو و گشت زنی، به آن هدفی که داشتیم نرسیدیم.

هدف ما کیفیت بالای چاپ و قیمت واقعی همراه با تخفیف ها و پیشنهادات داغ بود ؛ اما قیمت های مختلف در بازار، ما را ترغیب به خرید نمی کرد .

بعد از چند ماه …..

در اردبیهشت سال ۱۳۹۶، ایده ی ساخت مجموعه ای در حوزه صنعت چاپ عکس بر روی محصولات متنوع و همچنین ایجاد فضای کاری برای عکاسان فریلنسر در ذهن ما رقم خورد.

چرا فریچاپ ؟!

هدف ما ارائه قیمت های واقعی در این حوزه بود. در کنار این قیمت های واقعی ، تخفیف ها و پیشنهادات داغ را برای مشتریان علاقه مند ایجاد نماییم تا با خیالی آسوده خاطرات زیبای خود را ماندگار و جاودانه نمایند و این نوید را به عکاسان فریلنسر می دهیم که به زودی در حوزه کاری این عزیزان ، اتفاق های زیبایی خواهد افتاد.

قدم اول

آپلود عکس توسط شما

قدم دوم

چاپ عکس توسط ما

قدم سوم

ارسال به سمت مقصد توسط فریچاپ

نقش ما

کیفیت محصولات ما باید به قدری بالا باشد تا رضایت شما مشتریان عزیز را جذب نمایید. ما  مطمئن هستیم که شما عاشق محصولاتی خواهید شد که در فریچاپ به وسیله عکس‌های با کیفیت مناسب خود، سفارش می‌دهید.

اگر از محصول خریداری شده رضایت کامل نداشته باشید، این نارضایتی توسط تیم پشتیبانی بررسی گردیده و در صورتی که نقص از جانب ما باشد، تعویض محصول و تجدید همان سفارش را فراهم خواهیم کرد. توجه داشته باشید هزینه ارسال محصول به فریچاپ و همچنین دریافت محصول تجدید چاپ شده برعهده شما خواهد بود.

ما برای رضایت صدردصدی و به رسم مشتری مداری، به شما مشتری وفادار عزیز این فرصت را می دهیم تا یک ماه محصول خود را جهت گارانتی به فریچاپ عودت دهید.

تفاوت ما

تفاوت ما

آنچه که مجموعه ما را از دیگران متمایز می سازد

تخفیف ها و پیشنهادات داغ مهمترین و بزرگترین وجه تمایز ما نسبت به دیگران می باشد. ما معتقدیم سود بالا در فروش بالا است.
ما؛ پایین ترین قیمت، بالاترین کیفیت و کوتاهترین زمان تحویل محصول شما را تضمین می نماییم.
ما؛ با افتخار مدعی چاپ عکس با بالاترین کیفیت و بهترین رنگ بر روی بهترین کاغذ عکاسی هستیم.
تمامی مراحل چاپ توسط کارشناسان خانم و با نظارت کارشناسان رنگ و متخصصین چاپ توسط دستگاه های به روز صنعت چاپ صورت می گیرد.
ضد آب، ضد خش و ضد اثر انگشت با ماندگاری بالا از مهم ترین ویژگی های چاپ عکس ما می باشد.

اهداف و باور ما

اهداف و باور ما

اعتماد شما به ما آموخت که روایت‌گر خوبی از لحظه‌های خوش زندگی‌تان باشیم. پس متعهد شدیم کمک کنیم شادی‌های بیشتر، لحظات ناب‌تر و زندگی شیرین‌تری را تجربه کنید.

نگرانی‌های شما به ما آموخت که خاطرات هر کس از مهم‌ترین دارایی‌های زندگی اوست. پس متعهد شدیم به امانت‌داری، به صداقت و به شفافیت.

تحسین شما به ما آموخت که کیفیت محصولات ما، کیفیت خاطرات شماست. پس متعهد شدیم به بالاترین کیفیت چاپ، بهترین کیفیت بسته‌بندی و ارسال و باکیفیت‌ترین خدمات ممکن.

اشتیاق شما به ما آموخت جدیدترین فناوری‌ها و بهترین خدمات را از هر جای دنیا که شده به خدمت بگیریم. پس متعهد شدیم به خلاقیت، به نوآوری و مهم‌تر از همه به اینکه سکویی برای جهش و رشد خلاقیت و ابتکار شما باشیم.

بستن
مقایسه