سوالات متداول کاربران

عکس های کاربران پس از انجام مراحل آپلود، ایجاد اطلاعات و پرداخت توسط پنلِ خود کاربر، بلافاصله وارد مرحله چاپ شده و چاپ میشود.سپس توسط کارشناسان بسته بندی که صرفاً از پرسنل خانوم انتخاب شده است از دستگاه تحویل و بسته بندی میشوند. و فاکتور مورد نظر را به آن الصاق میکنند. سپس با توجه به آدرس و نوع ارسال مورد نظر کاربر برای ایشان ارسال میشود.

نوع فعالیت چاپی در فریچاپ متفاوت میباشد. عکس ها در چاپخانه مجهز ما بهترین و نوین ترین دستگاه های چاپ بر روی کاغذ های مخصوص به نور و توسط رنگ های شیمیایی چاپ میشوند. محصولات کاملاً ضد آب بوده و حتی رنگ ها با حلال هم پاک نمیشوند. ساعات کاری مجموعه همه روزه به جز ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب میباشد.

ابتدا عکس و تصویر مورد نظر خودتان را انتخاب کنید. سپس وارد سایت شده و نوع چاپ و سایز مورد نظر را انتخاب کنید. در این زمان عکس را آپلود کرده و اطلاعات خود را وارد کنید. پس از انجام مرحله پرداخت عکس شما وارد دستگاه چاپ میشود. همچنین شما می توانید عکس های خود را از طریق تلگرام و یا ایمیل برای ما ارسال نمایید .

آلبوم دیجیتال نسل جدید آلبوم های عکس میباشد با این تفاوت که عکس ها بصورت دیجیتال چاپ شده و با طراحی توسط گرافیست ها کنار هم چیده شده و صفحات رو شکل میدن. ضخامت صفحات در این محصول بسیار بالا بوده و صفحات ضد آب، ضد خش، ضو اثر انگشت و همچنین با مقاومت بالا و ماندگاری تحویل مشتری خواهد شد. جلد های این محصول بسیار متنوع بوده و از مواد و متریال مختلفی جهت ساخت جلد بهره برده میشود مانند چرم،پارچه،فلز،پلکس و …این محصول مناسب آلبوم های عروس و داماد، عکس های مدلینگ، آلبوم های نمونه کار برای تمام صنوف، آلبوم بارداری و کودک، آلبوم صنعتی و اسپرت و … مناسب میباشد.

کتاب عکس شکل تازه ای از آلبوم های عکس هست. در این محصول ضخامت صفحات از ورق معمولی بیشتر واز آلبوم های دیجیتال و نفیس کمتر هستش، در هر صفحه عکس ها به مانند یک کتاب کنار هم با طراحی شکیل چیده شده و شکل مدرن و زیبایی به خود گرفته اند. جلد های این محصول نیز توسط طراحان ما چیده شده و در دو طرف جلد بسیار زیبا نقش میبندند. برای اتفاقات مهم، مناسبت های سالانه، سورپرایزها و … بسیار مناسب میباشد و از نظر مبلغ نیز بسیار ازانتر از آلبوم های نفیس میباشد. کاملاً ضد آب، ضد خش و ضد اثر انگشت بوده و مقاومت صفحات بسیار بالا میباشد.